Home  |  Reizen  |  Prijzen  |  Reisverslagen  |  Nieuws  |  Accommodaties  |  Contact  |  Faq  |  Voorwaarden  |  Login

Panorama rondreis

Tijdens de Panorama Rondreis kunt u volop genieten van en tot rust komen in de mooie Zuid-Afrikaanse natuur. Tijdens deze reis zijn er maar liefst 5 volle dagen waarbij weinig of geheel niet gereisd wordt, zodat er alle tijd is om de omgeving te verkennen. Naast een bezoek aan de majestueuze Drakensbergen en uitgestrekte stranden en cultuur van Durban, zult u kennismaken met de Zulucultuur, een open jeepsafari meemaken en meer te weten komen over de oorlogen die het machtige Engelse rijk hier gevoerd heeft. In combinatie met een onvergetelijk bezoek aan het Kruger Park en de geschiedenis van het goud in Gauteng, maakt dit deze reis haast perfect.
De adembenemende vergezichten in Mpumalanga en uitgestrekte Drakensbergen verklaren waarom we dit onze Panorama Rondreis hebben genoemd.


Dit is een ‘self-drive’ reis

Totaal aantal reisdagen 16
Dagen in Zuid-Afrika
14
Totaal afgelegde afstand ongeveer 2500 km
Niveau 3- en 4-sterren

Prijzen per persoon, bij deelname van 2 personen:

 Reistijd:   01 mei 2011 t/m 30 september 2012
 Prijs: € 1.378,00  

Prijzen met verblijf tijdens Kerst, Oud & Nieuw en Pasen op aanvraag.

Deze prijs is inclusief:
- Autohuur, Hyundai I10 hatchback of gelijkwaardig, inclusief
  standaard verzekering, contractkosten en 'one-way fee' (upgrade naar
  grotere auto mogelijk v/a € 3,00 per dag).
- Alle overnachtingen.
- 10x ontbijt, 2x lunch en 2x diner.
- Uitgebreide routebeschrijving en wegenkaart.
- 24-uur per dag ondersteuning.

Deze prijs is exclusief:
- Intercontinentale retourvluchten Amsterdam - Johannesburg.
- Binnenlandse vliegticket Johannesburg - Durban.
- Benzinekosten en uitgebreide autoverzekering.
- Overige maaltijden.
- Excursies.
- Persoonlijke uitgaven.
- Reis- en annuleringsverzekering.

Voorwaarden:
- Reistijd vanaf 01 mei 2011 t/m 30 september 2012 vertrek iedere dag.
- Deze reis is gebaseerd op het vluchtschema van een
  intercontinentale nachtvlucht.
- Deze reis kunnen wij voor u aanbieden op basis van beschikbaarheid
- Aanbetaling van 25% van landarrangement.
- Koerswisselingen en onvoorziene kosten kunnen de prijzen beïnvloeden
  tot het moment dat de gehele reissom is voldaan.

Boekingscode: SABL1013K

Klik hier om deze reis te boeken

Deze reis kan ook in omgekeerde richting gedaan worden.

Afstand ±
Dag 1 Vertrek Amsterdam                                                  
Dag 2 Aankomst Johannesburg - vlucht Durban  30  km
Dag 3 Durban
Dag 4 Durban - Drakensbergen 250 km
Dag 5 Drakensbergen  
Dag 6 Drakensbergen - Zululand 200 km
Dag 7 Zululand    
Dag 8 Zululand - Mpumalanga 370  km
Dag 9 Mpumalanga
Dag 10 Mpumalanga - Kruger Park 100  km 
Dag 11 Kruger Park
Dag 12 Kruger Park
Dag 13 Kruger Park - Johannesburg 500 km
Dag 14 Johannesburg
Dag 15 Johannesburg - vertrek 30 km
Dag 16   Aankomst Amsterdam  

INFO – Panorama Rondreis

Hieronder vindt u een korte beschrijving van de Panorana rondreis.

Hoewel wij onze reizen met grote zorg voorbereiden, kan het voorkomen dat de in deze beschrijving opgenomen accommodaties worden gewijzigd. In dat geval bieden wij altijd een accommodatie aan op vergelijkbaar niveau.

Dag 1                     Vertrek Amsterdam

 

 

Dag 2 en 3             Aankomst Johannesburg - vlucht Durban

U wordt vandaag opgehaald in Durban en naar uw hotel gebracht waar u kunt bijkomen van uw lange reis. Durban – de ‘prethoofdstad' van Zuid- Afrika - heeft veel te bieden. Door het tropische klimaat kan men hier het gehele jaar door surfen en genieten van de zee. De technologie heeft zelfs een oplossing gevonden voor het haaienprobleem. Durban is een stad met magnifieke Victoriaanse architectuur, is rijk aan geschiedenis en heeft een druk zakencentrum. Deze stad was een zeer belangrijke basis van waaruit de Engelsen hun troepen ondersteunden tijdens de Boerenoorlogen én de stad waar Ghandi een groot deel van zijn leven heeft doorgebracht. Cultureel gezien ligt de nadruk op de grote Indiase populatie. Geen enkel verblijf hier is compleet zonder een bezoek aan het aquarium.
Uw accommodatie in Durban is inclusief ontbijt.
Durban 1Durban 2Durban 3

 

 

Dag 4 en 5              Durban - Drakensbergen

Vandaag rijdt u naar het binnenland en de Drakensbergen. Onderweg kunt u een kijkje nemen in Pietermaritzburg en een bezoek aan de Howick watervallen is niet overbodig. Met een hoogte van 95 meter is dit zeker een indrukwekkend natuurverschijnsel. Volgens een legende leeft er een “monster” in de poel aan de voet van de waterval. Verborgen in de mooie Kamberg Vallei in de Drakensbergen vindt u uw accommodatie, een hemel op aarde voor liefhebbers van culinaire hoogstandjes. Door de adembenemende omgeving met prachtig uitzicht op de bergen met kristalheldere stroompjes en watervallen is uw verblijf ideaal voor natuurliefhebbers en rustzoekers.
Alle ingrediënten voor een complete verwennerij zijn aanwezig; de unieke sfeer van een rustieke, oude boerderij met luxe kamers, gecombineerd met heerlijke aroma’s van de verse producten uit de keuken en de warme ontvangst van de eigenaren.
Uw accommodatie in de Drakensbergen is inclusief ontbijt én een 5-gangen diner.
Drakensbergen 1Drakensbergen 2Drakensbergen 3

 

 

Dag 6 en 7                Drakensbergen - Zululand

Na het ontbijt vertrekt u vandaag naar Zululand, waar de verscheidenheid aan cultuur en natuur een perfect geheel vormen. Onderweg kunt u stoppen in Ladysmith, waar in het plaatselijke museum de Boerenoorlog en de bezetting van dit stadje tot leven wordt gebracht. Het 4000ha grote privé wildpark waar u verblijft ligt in het hart van Zululand. U verblijft in een houten ‘tree house’ – u wordt gewekt door het getjilp van de vele vogels en valt ’s avonds in slaap bij het geritsel van de dieren die rond uw hut scharrelen. Het huisje is voorzien van een en-suite badkamer, airco, keukentje, barbecue en veranda.
Het reservaat heeft diverse antilopensoorten, olifanten, nijlpaarden, krokodillen, giraffes, wilde zwijnen, gnoes, wilde honden, zebra’s, hyena’s en een overvloed aan vogelsoorten. U kunt (begeleide) gamedrives maken in het park zelf, of een bezoek brengen aan de nabijgelegen natuurgebieden, zoals Hluhluwe National Park en St. Lucia.
Uw accommodatie in Zululand is inclusief ontbijt.
Zululand 1Zululand 2Zululand 3

 

Dag 8 en 9                Zululand - Mpumalanga

Vandaag vertrekt u naar een van de mooiste streken in Zuid-Afrika, Mpumalanga. Onderweg naar het ‘Laagveld’ passeert u plaatsen zoals Amsterdam, Ermelo en Piet Retief. U rijdt over de Nelshoogtepas naar de plaats waar een van ‘s werelds grootste runs op goud plaats vond. De komende dagen kunt u de Panorama route verkennnen met de watervallen, Zuid-Afrika’s grootste canyon en het wereldberoemde ‘God’s Window’. Uw accommodatie is in Hazyview, dat erg centraal is gelegen op de beroemde Panoramaroute. Uw en-suite kamer is ingericht met de fijnste materialen en heeft een privé veranda. De kamer is verder voorzien van een mini-bar, koffie-/theezetfaciliteiten, DSTV, airco en badjassen. Na een dag vol activiteiten kunt u hier heerlijk tot rust komen met een drankje op uw veranda of bij het zwembad, terwijl u geniet van het uitbundige vogelleven in de bomen.
Uw accommodatie in Mpumalanga is inclusief ontbijt.
Mpumalanga 1Mpumalanga 2Mpumalanga 3

 

Dag 10 tot 12            Mpumalanga - Kruger Park

Het hoogtepunt van uw reis in ongetwijfeld het Kruger National Park. Dit park is al opgericht in 1898 ten behoeve van het behoud van het wild en de leefomgeving. Het is uitgegroeid tot een van 's werelds beroemdste plekken op aarde om de Big 5 te zien. Als u geluk heeft, zult ook u deze indrukwekkende zoogdieren in het park tegenkomen, maar u zult zeker kunnen genieten van alle andere dieren die uw pad zullen kruisen. Het Kruger Park is ideaal om totaal tot rust te komen en alle dagelijkse beslommeringen even te vergeten. Uw accommodatie in het Kruger Park is eenvoudig en op basis van logies.
Wij kunnen u echter ook een verblijf bij een privé wildreservaat in of grenzend aan het Kruger Park aanbieden (prijzen op aanvraag).
Kruger Park 1Kruger Park 2Kruger Park 3

 

Dag 13 en 14                Kruger Park - Johannesburg

Nu uw reis ten einde loopt reist u richting Gauteng. Onderweg kunt u nog even genieten van de mooie vergezichten die u passeren. Uw accommodatie in Johannesburg is in het midden van de chique buurt Sandton, makkelijk te bereiken vanaf de uitvalswegen rondom Johannesburg. Dit modern hotel is op loopafstand van Sandton City en Village Walk winkelcentra. Het centrum van de stad, de trendy uitgaanswijk Rosebank en het Apartheidsmuseum zijn makkelijk vanuit hier bereikbaar. De volgende dag zijn bezoeken aan het Voortrekker Monument en het Paul Kruger huis in Pretoria mogelijk, alsmede het imposante Apartheidsmuseum. Dit zijn slechts een paar voorbeelden van Zuid-Afrika's rijke geschiedenis.
Uw accommodatie in Johannesburg is inclusief ontbijt.
Johannesburg 1Johannesburg 2Johannesburg 3

 

Dag 15                        Johannesburg - vertrek

Vandaag kunt u meer dan 200 meter onder de grond afdalen om te zien waar het goud werd gewonnen, kunt u zien hoe dit waardevolle metaal gegoten wordt en krijgt u een kans om het mee naar huis te nemen! Na de vele ervaringen die u heeft opgedaan in twee weken vertrekt u richting luchthaven voor uw reis naar huis!

 

Dag 16                        Aankomst Amsterdam

Boekingscode: SABL1013K

Klik hier om deze reis te boeken.

Indien u een op maat gemaakte reis wenst, vul dan ons 
aanvraagformulier in voor een vrijblijvende offerte.

Klik 
hier voor meer foto's van onze accommodaties.